Skip to content

OPTYMALIZACJA DZIAŁAŃ

Doradzamy, wspieramy, inspirujemy do rozwoju i zmiany.

Rozwój i doświadczenie

Consulting to bardzo szerokie pojęcie, ciężko jest je jednoznacznie wytłumaczyć. Jednak głównym założeniem działań w ramach pojęcia consultingu jest doradzanie, mające na celu pomaganie w realizacji konkretnych projektów, zadań i celów, oferując przy tym swoją wyspecjalizowaną wiedzę i dzieląc się nią.

Na rynku klienci mogą spotkać się z doradztwem różnego rodzaju jak: IT, biznesowym, strategicznym, prawnym, podatkowym, finansowym, w zakresie zarządzania, etc.

Oczywiście wiele z tych obszarów się na siebie nakłada, dlatego aby skutecznie świadczyć swoje usługi firmy konsultingowe zazwyczaj zajmują się kilkoma obszarami, oferując kompleksową ofertę doradczą.

Firma IGNA Logistics & Consulting również działa na wielu płaszczyznach, nie tylko w ramach branży logistycznej, ale również consultingowej oraz FM – Facility Management.

Z uwagi na nasze wieloletnie doświadczenie w ramach realizowania międzynarodowych transportów drogowych, jesteśmy w stanie skutecznie tworzyć innowacyjne programy rozwojowe dla organizacji oraz ich pracowników w branży TSL.

Dzięki wszechstronnej wiedzy, którą stale rozwijamy możemy również w sprawny i łatwy sposób wspierać klienta w procesach związanych z zarządzaniem oraz wdrażaniem zmian.

,,Kto chce rządzić ludźmi, nie powinien ich gnać przed sobą, lecz sprawić, by podążali za nim.”

Monteskiusz

Doradztwo i wsparcie

Wierzymy, że…

Odpowiednio komunikujący się pracownicy, tworzą zespoły i firmy spełniające oczekiwania biznesowe oraz indywidualne.

Dobrze dopasowana praca do człowieka umożliwia realizowanie większych celów, z lepszą efektywnością, pozwalając jednocześnie rozwijać się, spełniać marzenia oraz być źródłem poczucia sensu w życia.

Pomimo rozwoju cyfryzacji, pracy zdalnej to właśnie umiejętności komunikacyjne są filarem porozumienia, a w efekcie zrealizowanych w terminie transportów, projektów, umów oraz celów.

Gdy ludzie rozwijają samoświadomości i mają poczuciu misji, sensu swoich działań, to również ich motywacja do pracy wzrasta.

Dlatego też…

Pomagamy ludziom i firmom działać z sensem, rozwijać się i wykorzystywać potencjał jaki drzemie w ich zespołach.

Robimy…

Szkolenia oparte na dobrych praktykach komunikacji biznesowej, zarządzania przedsiębiorstwem, prowadzenia usług transportowych, rozwoju zawodowego i osobistego.

Nasze specjalistyczne projekty szkoleniowe realizowane w formie otwartej lub zamkniętej, webinarium, czy też indywidualnych sesji coachingowych, pomagają rozwijać umiejętności techniczne, osobiste oraz menedżerskie.

Tym co nas wyróżnia, jest możliwość wykorzystania różnych technik rozwojowych, wspierających pracowników, menedżerów i tym samym organizacje w doprowadzaniu do końca ważnych projektów, realizowaniu istotnych zmian, a także wspieraniu w sytuacjach kryzysowych.

W swojej pracy uwagę skupiamy również na wspieraniu klienta w optymalizacji kosztów oraz usprawnianiu procesów opartych na komunikacji wewnętrznej i zewnętrznej. Głęboko wierzymy, że kompetencje ludzi są największym zasobem firm i to dzięki ludziom każda firma może przetrwać nawet najtrudniejszy czas.

Elastyczność i otwartość

Pozwala nam realizować usługi szyte na miarę potrzeb klienta: logistyczne, consultingowe, szkoleniowe oraz coachingowe.

Doświadczenie

To jeden z najważniejszych elementów wpływający na jakość naszej pracy.

Szereg prawidłowo skoordynowanych działań i procesów, gwarantuje realizację usług z należytą starannością oraz zadowoleniem klienta.

Wsparcie holistyczne

Globalne patrzenie na sytuacje naszego klienta pozwala szukać rozwiązań na pojawiające się trudności, jak również rozwijać działania, które zapobiegają podobnym sytuacjom, a wręcz pozwalają przekształcać kryzys w szanse na sukces.

Tworzymy nową jakość usług doradczych i wsparcia w rozwoju, opartych na wartościach, współpracy i nowoczesnych metodach szkoleniowych.

Coaching

To nie jest wskazanie gotowych rozwiązań, ale wsparcie, troska, motywacja do działania oraz pokazanie, że to w Tobie tkwi rozwiązanie. Zacznij zmianę od siebie a zobaczysz, jak zmieniają się inni.

W życiu prywatny, jak i zawodowym, człowiek codziennie spotyka się z koniecznością dokonywania wyborów lub realizacją zadań, które mogą być postrzegane jako wyzwanie lub problem.

Dlatego wychodząc naprzeciw tym trudnościom, oferujemy również usługi coachingowe dla klientów indywidualnych oraz biznesowych.

Pomagamy w definiowaniu celów rozwojowych, analizowaniu zasobów, szukaniu rozwiązań oraz wypracowaniu konkretnych działań indywidualnych i biznesowych, pozwalających doprowadzić do realizacji planowanych lub rozpoczętych projektów.

W swojej pracy wykorzystujemy wiedzę oraz umiejętności z obszaru biznes coachingu, kryzysu, a także rozwoju osób dorosłych, uzyskane na specjalistycznych uczelniach oraz instytucjach.

Rozwój i wparcie w kryzysie

Jako coach i konsultant kryzysowy pomagam rozwijać kompetencje menedżerskie swoich klientów oraz wspierać ich w sytuacjach trudnych, będących codziennością każdego człowieka.

Specjalizacja w branży TSL

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w logistyce doskonale rozumiem problemy pracowników i menedżerów w tej branży.

Skutecznie wspieram ich w realizowaniu celów zawodowych.

Kompleksowość i elastyczność

Generowania rozwiązań w trudnych sytuacjach, zapobieganie wypaleniu zawodowemu, wydobywanie i rozwijanie posiadanych zasobów, wprowadzanie istotny zmian, budowanie pewności siebie to tylko przykłady wyzwań z jakimi możemy pracować.

Zapisz się do naszego newslettera, niech nic Cię nie ominie.

Tworzymy nową jakość usług na rynku TSL, opartą na wartościach i współpracy.