Skip to content

DOŁĄCZ DO NAS

Podnosimy wydajność oferowanych usług oraz umiejętności naszych pracowników

IGNA Logistics & Consulting – jest firmą zbudowaną na wieloletnim doświadczeniu w branży Logistycznej i Facility Management. Podstawą naszej działalności jest długoterminowa współpraca z Klientami oraz Partnerami Biznesowymi, a także budowanie relacji opartej na zaufaniu i poczuciu odpowiedzialności za własne działania. Naszym celem jest tworzenie profesjonalnych usług na rynku TSL w obszarze szkoleń oraz transportów drogowych. Dzięki posiadanej wiedzy ekspertskiej, doświadczeniu oraz zaangażowaniu podnosimy wydajność oferowanych usług oraz umiejętności naszych pracowników. 

W związku z dynamicznym rozwojem firmy, zapraszamy do składania aplikacji na stanowisko:

  • Specjalista ds. Administracji
  • Spedytor Międzynarodowy
  • Asystent Spedytora Międzynarodowego

Prosimy o przesyłanie aplikacji – CV. Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.
W przesłanych dokumentach prosimy o dołączenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przechowywanie danych osobowych oraz ich przetwarzanie dla potrzeb procesu rekrutacji prze IGNA SP. ZO.O. SP.K., zgodnie z art. 6 ust. 1 lit. a Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych).

Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami. Nie zwracamy nadesłanych dokumentów.

Zapisz się do naszego newslettera, niech nic Cię nie ominie.

Tworzymy nową jakość usług na rynku TSL, opartą na wartościach i współpracy.