Skip to content

NAJWYŻSZE STANDARDY

Realizujemy usługi spedycyjne w zakresie międzynarodowego i krajowego transportu drogowego.

Wieloletnie doświadczenie pozwala nam w sprawny i skuteczny sposób wspierać Klienta w procesach logistycznych.

Podstawą naszej działalności jest zapewnienie bezpieczeństwa i terminowości realizowanych usług transportowych, zgodnie z wymogami naszych klientów, konwencją CMR oraz Prawem Przewozowym.

Dbamy o skuteczną komunikację, analizę ryzyka transportowego oraz rentowność usług. Rozwiązujemy sytuacje kryzysowe niezależnie od rodzaju i miejsca zdarzenia. Pomagamy w tworzeniu nowych rozwiązań, a w swoich działaniach łączymy wiedzę z praktyką.

Kontrolujemy każdy element procesu spedycyjnego, aby realizowane przez nas usługi pozwalały rozwijać się zarówno nam jak i naszym klientom.

Przewozy drogowe

Przewozy drogowe

Organizujemy całopojazdowe oraz drobnicowe przewozy drogowe towarów neutralnych oraz wymagających temperatury kontrolowanej.

Bezpieczeństwo i jakość

Usługi transportowe realizujemy za pośrednictwem zaufanych i wyspecjalizowanych partnerów transportowych.

Szeroka baza klientów i partnerów transportowych

Tworzymy nową jakość usług doradczych i wsparcia w rozwoju, opartych na wartościach, współpracy i nowoczesnych metodach szkoleniowych.

Bez Klienta i Partnera Transportowego nie doszłoby do realizacji usługi transportowej. My o tym wiemy, dlatego pracujemy wyłącznie z kontrahentami cechującymi się profesjonalizmem oraz rzetelnością.

Dzięki wysokiej kulturze organizacyjnej oraz indywidualnemu podejściu do każdego partnera biznesowego, oferujemy elastyczny, bezpieczny oraz szeroki zakres rozwiązań logistycznych.

Dbamy o bezpieczeństwo towarów naszych klientów, a także pewność maksymalnego wykorzystania potencjału jaki daje środek transportu, który powierza nam partner transportowego.

Optymalizacja czasu pracy kierowcy, analiza rentowności realizowanego transportu, czy organizacja przepraw promowych, to tylko niektóre z usług jakie wchodzą w zakres naszej pracy.

Stawiamy na długoterminową oraz rozwojową współpracę, opartą na zaufaniu i otwartości. Odpowiedzialnie i kompleksowo świadczymy usługi pośrednictwa w międzynarodowym i krajowym transporcie drogowym.

Relacje i zaufanie

Umiejętność budowania relacji pomaga nam stale rozwijać zakres realizowanych transportów drogowych.

Dzięki zaufaniu jakim darzą nas klienci i partnerzy transportowi z każdym rokiem zwiększamy ilość przewiezionego towaru.

Szeroka baza klientów i partnerów transportowych

To podstawa do zapewnienia ciągłości w łańcuchu dostaw.

Klient otrzymuje gwarancje realizacji transportu autem dostosowanym do określonego towaru, a przewoźnik jest spokojny, że jego auta będą odpowiednio załadowane.

Międzynarodowa współpraca

Dywersyfikacja klientów i partnerów transportowych pozwala nam na stabilny rozwój, a także bezpieczeństwo utrzymania ciągłości realizowanych usług niezależnie lokalizacji.

Dzięki wieloletniej współpracy z klientami zagranicznymi i polskimi swobodnie działamy na każdy rynku, zapewniając międzynarodową jakość usług każdemu kontrahentowi. 

Terminowość i wiedza

Fundamentem naszej pracy jest: terminowość realizowanych usług, przepływ informacji oraz wiedza techniczna.

Międzynarodowa współpraca
Szeroka baza klientów i partnerów transportowych

Profesjonalizm i innowacja

Współpracujemy z partnerami transportowymi charakteryzującymi się profesjonalizmem, doświadczeniem oraz innowacyjnością.

Zapisz się do naszego newslettera, niech nic Cię nie ominie.

Tworzymy nową jakość usług na rynku TSL, opartą na wartościach i współpracy.