Skip to content

Zapraszamy do obejrzenia filmów, które stworzyliśmy w celu ułatwienia komunikacji i przekazu jaki kierujemy do osób działających w branży logistycznej.

Chcemy sprawniej i efektywniej dzielić się wiedzą, doświadczeniem oraz wartościami jakie nami kierują.

Zapraszamy do oglądania…

W pierwszym z filmów pt. ,,Trudności i wyzwania w branży logistycznej”, Monika Ossowska – Logistics Mentor Coach opowiada o sytuacjach jakie doświadczają osoby działające w branży logistycznej. Skąd o nich wie?

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu miała możliwość poznać, jak i zaobserwować pewne schematy, błędne przekonania, które niestety w dalszym ciągu są powtarzane w wielu firmach z obszaru TSL.

Praca pod presją czasu, duża odpowiedzialność, ciągły stres, zaangażowanie po godzinach pracy i wiele innych czynników ma wpływ na rotację pracowników oraz ich chęć i satysfakcję z wykonywanej pracy.

Co zrobić, aby ludzie chcieli się rozwijać i pracować w naszej firmie? Obejrzyj ten film i zobacz co oferujemy naszym klientom.

Tworzymy nową jakość usług doradczych i wsparcia w rozwoju, opartych na wartościach, współpracy i nowoczesnych metodach szkoleniowych.

Zapisz się do naszego newslettera, niech nic Cię nie ominie.

Tworzymy nową jakość usług na rynku TSL, opartą na wartościach i współpracy.